Czas nad morzem po sezonie

przez | 2022/09/05

Po sezonie jest pięknie nad morzem

Może nie jest już ciepło, szczególnie wieczorami, ale za to jest więcej przestrzeni i spokojnego odpoczynku od gwaru. Teraz gdy jeszcze jest sporo słońca oderwij się na kilka chwil od pracy lub szkoły i rozejrzyj się za fajnym domkiem nad morzem.

Myślę, że to dobry pomysł domek blisko morza to fajny pomysł na spędzenie urlopu, wolnego czasu, nad naszym morzem. Aktywny ruch nad morzem np. biegi brzegiem morza to elementy podreperowania zdrowia!

Spędzenie czasu blisko plaży najlepiej poza sezonem – ten okres to dobry pomysł ze względu na morskie powietrze, które posiada wartościowe mikroelementy a spacer nad morzem są dobrym tego wyrazem troski o własne zdrowie.

Szerokie plaże, czyste powietrze, piękne klify wybrzeża, piękne widoki na zapadną na długo w pamięci, warto tu się zregenerować, nawet jak nie grzeje mocno słońce. Z doświadczenia wiecie, że dzieci dużo do zabawy nie potrzebują – piasek i woda – szerokie plaże dają taki komfort na dowolną zabawę – piłka, puszczanie latawca itp. Jesień nad morzem też jest piękna.