wczasy nad morzem, planujesz?

przez | 2020/03/02

Po feriach już z górki, majówka i wakacje nad morzem!

Super, idealnie – dlatego to dobry czas, aby zaczynać planować, rezerwować noclegi nad morzem. Jaki typ noclegu, chcesz rezerwować? czego szukasz nad morzem? Hotel położony w centrum, czy blisko plaży – cisza, z dala od gwaru oraz miejskiego szumu.

Za komfort w hotelu sporo zapłacisz, ale dobrze zaprojektowane wnętrze w wysokim standardzie musi być w cenie.

Jeśli wynajmiesz apartament nad morzem z widokiem na morze lub domek, to też musisz się liczyć ze znacznym wydatkiem. Wakacje to gorący czas w wielu obszarach. Hotel z atrakcjami np. basenem, SPA jest fajnym miejscem na rodzinne, długi weekend lub wyjazd dla singli nad morzem. Odetchnij morski powietrza, klimat nadmorski pozwoli na regenerację zdrowia na najwyższym poziomie.

Spacery brzegiem morza to cudowna sprawa. Dobry pokój w hotelu lub apartamencie posiada przede wszystkim przestrzeń. Łóżko, łazienkę, balkon z widokiem na morze, opcjonalnie klimatyzację, barek itp.

W otoczeniu dobrze zaprojektowanego obiektu: domku, apartamentu lub hotelu znajdują się ciekawe atrakcje:

  • baseny & strefa SPA masaże, relaks na 100%,
  • kort tenisowy blisko do lasu sosnowego na spacery lub cienia przed słońcem,
  • altana, miejsce do grilla zapewni,
  • wiele obiektów przygotowuje się, aby być optymalnym miejsce do organizacji imprez firmowych.

Warto pamiętać o dzieciach planując atrakcje, ponieważ piękny duży plac zabaw z mnóstwem – urządzenia zabawowe o charakterystyce kolorowych konstrukcji wykonanych w wymyślny sposób z elementami dekoracyjnymi z bezpieczną nawierzchnią już nie wystarcza 🙁

Każdy sezon powinien przynosić jakieś nowości w infrastrukturze dla dzieci.